KWATERY I POKOJE DLA PRACOWNIKÓW BYDGOSZCZ

Katalog usług:
Kwatery dla pracowników Bydgoszcz
Kwatery dla pracowników Bydgoszcz Jeżeli jesteś pracownikiem i twoja praca polega na ciągłym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, czyli tak zwanej delegacji i szukasz kwatery dla pracowników, która zapewni Ci tani nocleg to dobrze trafiłeś. Oferujemy Państwu tanie noclegi ... (czytaj więcej)
Pokoje dla pracowników Bydgoszcz
Pokoje dla pracowników Bydgoszcz Oferujemy Państwu tanie pokoje dla pracowników w Bydgoszczy , Osowa Góra w przystępnej cenie od 30-50zł doba/os. W niedalekim sąsiedztwie obiektów -150m znajduje się basen "Sardynka"oraz sauna ,gdzie po wyczerpującym dniu można się zrelaksowa ... (czytaj więcej)
Mieszkania pracownicze Bydgoszcz
Mieszkania pracownicze Bydgoszcz Mieszkania pracownicze to świetne rozwiązanie dla osób, których praca polega na wielokrotnych wyjazdach w delegację na przykład do Bydgoszczy. Kwatery pracownicze to o wiele tańsze rozwiązanie niż wynajem pokoju w hotelu. Zwłaszcza ... (czytaj więcej)
Wynajem pokoi pracowniczych Bydgoszcz
Wynajem pokoi pracowniczych Bydgoszcz Wynajem hotelowego pokoju w centrum Bydgoszczy zaczyna swoje ceny od 120 zł. Jest to drogie rozwiązanie w szczególności jeżeli twój pobyt pracowniczy trwa więcej niż 2 dni. Wychodząc na rynek chcieliśmy stworzyć miejsce ,gdzie osoby których ... (czytaj więcej)
Wynajem mieszkania na doby Bydgoszcz
Wynajem mieszkania na doby Bydgoszcz Interesuje Cię krótkoterminowy wynajem mieszkań? REM-BUD zajmuje się wynajmem mieszkań na doby w Bydgoszczy. Zapewniamy tanie noclegi pracownicze na osiedlu Osowa Góra. W niedalekim sąsiedztwie obiektów rekreacyjno-sportowych takich jak basen ... (czytaj więcej)
adres

ul. Homarowa 27
85-435 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

phone

Zadzwoń do nas!