KWATERY I POKOJE DLA PRACOWNIKÓW BYDGOSZCZ


Oferujemy Państwu tanie noclegi pracownicze w Bydgoszczy, Osowa Góra kwatery Magnolia w przystępnej cenie od 30-50zł doba/os. Swoją ofertę kierujemy do robotników i pracowników przyjeżdżających do pracy z poza miasta jak i również osób odwiedzających Bydgoszcz.
W niedalekim sąsiedztwie naszych kwater dla pracowników -150m znajdują się parki, orlik posiadający boisko do siatkówki, piłki nożnej oraz kort tenisowy, basen 'Sardynka” wraz z sauną, gdzie można się zrelaksować po wyczerpującym dniu pracy. Niedaleko znajdują się również kioski i sklepy m.in. osiedlowe, Żabka, Biedronka jak i również apteka i poczta.
Osowa Góra to idealne osiedle w Bydgoszczy na tanią kwaterę dla pracowników, ponieważ to miejsce położone około 7 km od Centrum Miasta, umożliwiające rekreację i regenerację po męczącym dniu. Nasze kwatery dla pracowników to domy i mieszkania w pełni wyposażone, przygotowane dla osób pracujących w delegacji jak i również odwiedzających nasze miasto.
Oferta tanich noclegów pracowniczych jest alternatywą dla hotelu ,w którym często za dobę zapłacilibyśmy minimum 120 zł. W ciągu roku gościmy setki pracowników ,którzy są zadowoleni z pobytu u nas. Zapewniamy domowe warunki tak aby nasi przyszli klienci czuli się swobodnie i mogli komfortowo spędzić wolny czas po pracy.  


Serdecznie zapraszamy.
adres

ul. Homarowa 27
85-435 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

phone

Zadzwoń do nas!